Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Rzgowska Prawda | October 23, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Nowy gigant sprzedażowy?

Nowy gigant sprzedażowy?

| On 08, Lis 2018

Jaki sklep przed imprezą odwiedzi Kowalski? Podpowiedź: na pewno nie monopolowy!

Już 10 listopada 2018 roku o godzinie 11:00 w Rzgowie (w Łodzi) otworzy się FloraDekora.pl – pionierskie centrum handlowe, które w swoim asortymencie posiada produkty z dziedziny florystycznej, dekoracyjnej, tzw. artykułów party oraz artykułów sezonowych. To pierwszy taki sklep na mapie Polski, łączący produkty z trzech dużych branż w jednym miejscu. Klienci mogą zatem liczyć na szeroki wybór popularnych oraz oryginalnych artykułów spośród dostępnej oferty.

Wraz z otwarciem FloraDekora.pl na klientów czekać będzie ponad 1500 m2 powierzchni handlowej, rozdysponowanej na 3 osobne działy: florystykę, dekoracje i artykuły party. W każdym z nich klient znajdzie szeroki wachlarz produktów z danej branży oraz uzupełniające akcesoria lub dodatki.

Wśród produktów florystycznych znajdą się kwiaty żywe cięte i sztuczne, ponadto florystyczne siatki, gąbki, druciki, tiule, organzy, satyny wiele innych produktów. Na miejscu znajduje się również nowoczesna chłodnia kwiatowa, która zapewnia optymalne warunki dla przechowywania żywych kwiatów. Dział dekoracyjny będzie oferował liczne gotowe dekoracje; do postawienia lub powieszenia, a także m.in. artykuły do DIY (do it yourself– zrób to sam) oraz handamade, czyli do rękodzieła – szydełkowania, robienia na drutach, czy scrapbookingu. Z kolei w artykułach party będzie można znaleźć gotowe stroje, akcesoria i gadżety na każdą okoliczność w roku, a także wiele rodzajów balonów. Wśród nich m.in. balony chodzące, grające, led (świecące) lub tzw. “balony olbrzymy”. Na miejscu dostępna będzie usługa napełniania balonów helem, z której będzie mógł skorzystać każdy klient. W tym dziale doskonale odnajdą się wszyscy entuzjaści organizowania i dekorowania imprez.

FloraDekora.pl to innowacyjne centrum, które będzie zaopatrzać klientów hurtowych oraz detalicznych.

  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 5 –20

  • 1500 m2 powierzchni handlowej

  • 22 nowe miejsca pracy

  • 25 000 produktów

  • 65 miejsc parkingowych

  • Ekologiczne rozwiązania: oświetlenie led

     

    LOGO

Wstaw komentarz