Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Rzgowska Prawda | May 23, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Wyborczy informator .

Wyborczy informator  .

| On 19, Paź 2018

KANDYDACI NA BURMISTRZA:

 

Mateusz Kamiński (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Justyna Łuczyńska (KW Prawo i Sprawiedliwość), Jarosław Świerczyński  (KWW Lepsza Przyszłość w Twoich Rękach)

 

 

KANDYDACI DO RADY MIEJSKIEJ:

 

Okręg nr 1

 

Kordian Skalski (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Robert Majdziński (KW Prawo i Sprawiedliwość), Marek Marchewczyński (KWW Lepsza Przyszłość w Twoich Rękach)

 

Okręg nr 2

 

Tomasz Kamiński (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Rafał Kluczyński (KWW Lepsza Przyszłość w Twoich Rękach)

 

Okręg nr 3

 

Ewa Tyll (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Wioletta Bednarska (KW Prawo i Sprawiedliwość), Dariusz Tasiński (KWW Lepsza Przyszłość w Twoich Rękach)

 

Okręg nr 4

 

Radosław Pełka (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Justyna Łuczyńska (KW Prawo i Sprawiedliwość)

 

Okręg nr 5

 

Jacek Łazarek (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Jarosław Świerczyński (KWW Lepsza Przyszłość w Twoich Rękach)

 

Okręg nr 6

 

Kazimierz Łęgocki (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Piotr Hajduk (KW Prawo i Sprawiedliwość), Paweł Redzynia (KWW Lepsza Przyszłość w Twoich Rękach)

 

Okręg nr 7

 

Stanisław Zaborowski (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Jolanta Ptak-Włodarczyk (KW Prawo i Sprawiedliwość), Beata Duchnicz (KWW Lepsza Przyszłość w Twoich Rękach)

 

Okręg nr 8

 

Zbigniew Cisowski (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Grzegorz Franczak (KW Prawo i Sprawiedliwość), Artur Sobczak (KWW Lepsza Przyszłość w Twoich Rękach), Piotr Piekarski (KW OSP w Starowej Górze)

 

Okręg nr 9

 

Leszek Chwiałkowski (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Władysława Skalska (KW Prawo i Sprawiedliwość), Kamila Kuźnicka (KWW Lepsza Przyszłość w Twoich Rękach), Paweł Król (KW OSP w Starowej Górze)

 

Okręg nr 10

 

Michał Galewski (KW Prawo i Sprawiedliwość), Dorota Cisowska-Karolczak (KWW Lepsza Przyszłość w Twoich Rękach), Marek Bartoszewski (KWW Marka Bartoszewskiego)

 

Okręg nr 11

 

Jan Michalak (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Zbigniew Waprzko (KW Prawo i Sprawiedliwość)

 

Okręg nr 12

 

Mariusz Sadowski(KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Przemysław Szczech (KW Prawo i Sprawiedliwość)

 

Okręg nr 13

 

Wiesław Gąsiorek (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was)

 

 

Okręg nr 14

 

Jan Spałka (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Mariusz Agatka (KW Prawo i Sprawiedliwość)

 

Okręg nr 15

 

Janusz Koziarski (KWW Mateusza Kamińskiego Dla Was), Anna Tumińska-Kubasa (KWW Lepsza Przyszłość w Twoich Rękach)

 

 

KANDYDACI DO RADY POWIATU:

 

Lista nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 1. Ewa Gładysz, 2. Klaudia Zaborowska-Gorzkiewicz, 3. Paweł Pruchnicki, 4.Urszula Sabela, 5. Radosław Bartosik, 6. Marcin Gabara, 7. Paulina Nowak

 

Lista nr 4 KKW PLATFORMA, NOWOCZESNA, KOALICJA OBYWATELSKA: 1. Marta Stasiak, 2. Patryk Słowik, 3. Katarzyna Laskowska, 4. Marek Becht, 5. Jolanta Majer, 6. Szymon Machnicki, 7. Anna Poczta

 

Lista nr 5 KWW SLD LEWICA RAZEM: 1. Mariusz Rutecki, 2. Ewa Orylska-Mardofel, 3.Hieronim Rakowski, 4.Mariola Mikołajczyk, 5. Remigiusz Ignaczak, 6. Anna Wielgosz.

 

Lista nr 10 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 1.Edyta Waprzko, 2. Mirosław Sójka, 3. Dorota Roman, 4. Łukasz Krawiec, 5.Elżbieta Redzynia, 6. Bolesław Domiński, 7. Robert Górecki

 

Lista nr 15 KWW WSPÓLNY POWIAT: 1.Monika Sójka, 2. Jacek Bojanowski, 3. Aleksandra Bogdan-Turkiewicz.

 

 

 

 

 

 

Wstaw komentarz