Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Rzgowska Prawda | July 18, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Strażacy meldują

Strażacy meldują

| On 28, Sty 2015

Informacje za okres 21.01.2015 r – 28.01.2015 r
21. 01. 2015 r w Rzgowie przy ul. Grodziska  doszło do zdarzenia, w którym samochód Peugeot 307  w wyniku niedostosowania prędkości jazdy do warunków panujących na drodze na zakręcie drogi wpadł do rowu. W wyniku tego zdarzenia ranna została jedna osoba której pomocy udzielił Zespół Ratownictwa medycznego. Na miejsce zdarzenia został zadysponowany jeden zastęp z JRG Koluszki, jeden zastęp z JRG 7 Łódź oraz dwa zastępy z OSP Rzgów.  Działania straży polegały na; zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe. Po zabraniu pojazdu z miejsca zdarzenia straż usunęła plamę oleju z jezdni.
23.01. 2015 r w Rzgowie na ul. Rudzkiej i częściowo na Drodze Krajowej nr 1  doszło do wycieku oleju z nieznanego pojazdu. Na miejsce zdarzenia został zadysponowany jeden zastęp z OSP Starowa Góra . oraz zastęp z OSP Rzgów.  Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,  sorpcji plamy  oleju z jezdni .
26. 01. 2015 r w Rzgowie na drodze S8 doszło do zdarzenia, w którym samochód Ford Fiesta  w wyniku niedostosowania prędkości jazdy do warunków panujących na drodze na łuku drogi uderzył w barierę energochłonną. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba której kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielił zastęp z OSP Rzgów a następnie poszkodowany został przekazany ZRM .  Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe oraz uprzątnięciu drobnych elementów karoserii z jezdni.

Źródło: KPPSP Koluszki

Wstaw komentarz